מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

מתיחת בטן - המתנה המושלמת ליום הנישואין

חושב על מתנה מושלמת ליום הנישואין המתקרב? קנית לה כבר הכל, תכשיטים, חופשות זוגיות, קורס בניית אתר אינטרנט, סדנאות ובגדים – ועכשיו אתה מחפש מתנה מקורית שתשמח אותה יותר מכל? מתיחת בטן היא ללא ספק מתנה מושלמת ליום הנישואין, ממנה בסופו של דבר גם אתה תיהנה, כשתוכל לראות את אשתך היפה לבושה שמלות ערב מחמיאות, וכמובן כאשר תהיה היא מרוצה מהמתנה הנפלאה וההשקעה הגדולה שלך בה, וביום הולדתה.

אז מי צריך מתיחת בטן? מה הוא הזמן המתאים ביותר לביצוע מתיחת בטן? כיצד מתבצעת מתיחת בטן? המשיכו לקרוא את המאמר שלפניכם בכדי ללמוד אודות ניתוח מתיחת בטן, ועל הדרך שלכם להעניק לאישה שלכם את המתנה היפה מכולן, מתנת היופי והחזרת הצעירות.

 

מי צריך מתיחת בטן?

השנים עושות את שלהן. הריונות ולידות, אימונים אשר אחריהם עברו שנים ללא פעילות גופנית, ובכלל, הזדקנות העור גורמת להידלדלותו, ובכדי להחזיר את הזמן אחורנית לא יעזרו אימונים מפרכים, דיאטות מרעיבות או ריצה, שכן הדרך היחידה ליהנות מבטן מתוחה ושטוחה היא מתיחת בטן. ואכן, התפתחות הכירורגיה הקוסמטית מאפשרת כיום כמעט לכל דורש ליהנות מבטן שטוחה, יציבה וחלקה לו רק ימצאו את המימון הנדרש בכדי לבצע ניתוח מתיחת בטן.

אז מי צריך ניתוח מתיחת בטן? התשובה לכך היא כמובן כל מי שאינה מרוצה ממראה הבטן שלה, נשים לאחר לידות מרובות, נשים אשר רזות באופן קיצוני לאחר שבמשך זמן רב סבלו ממשקל עודף, ובכל מצב שבו העור מידלדל וחסר חיוניות – ניתוח מתיחת בטן הוא הפיתרון.

 

כיצד מתבצע ניתוח מתיחת בטן?

ובכן, אין כיום מנתחים אשר עושים משלוחים עד הבית, ובכדי לעבור ניתוח מתיחת בטן יהיה עליכן כמובן להתאשפז בבתי חולים. ניתוחי מתיחת בטן עברו בשנים האחרונות שדרוג משמעותי, כאשר הניתוח משלב כיום בין ניתוח מתיחת בטן לבין ניתוח שאיבת שומן. באופן זה, ייהנו הנשים המבקשות ליהנות ממראה בטן מתוח ועוד חיוני גם מבטן שטוחה... במהלך הניתוח מתבצעת הפרדה של הרקמות וביצוע שאיבת השומן, כאשר לאחר מכן מוסר העור העודף והוא נפתר לאחר מתיחה של העור לכדי בטן שטוחה וחיונית למראה. ביחס לפעולה הפולשנית הלא פשוטה, ניתוחי מתיחת בטן מתאפיינים בזמן החלמה קצר מדי, ולמעשה כעבור תקופת התאוששות קצרה למדי תוכלנה הנשים לחזור לפעילות מלאה.

אז אם אתה עוד מתלבט איזו מתנה לקנות לאישה לקראת יום הנישואין המתקרב, הרי לך מתנה שלעולם לא תיכשל. שילוב של ניתוח מתיחת בטן עם ניתוח שאיבת שומן, לא רק שיותיר את אשתך מרוצה, צעירה בכמה שנים ומלאת חיוניות, הרי שגם אתר תיהנה מהמראה החדש והצעיר של אשתך – ואולי אפילו תשקול לעבור בעצמך ניתוח מתיחת בטן, ולהחזיר אל הבית את התשוקה ואת האהבה.

איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות