מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

בטן שטוחה ב-4 צעדים קלים

ישנם המון טיפים על איך להפטר משומן בבטן, אם תצפו בלוח שידורי טלוויזיה או תכנסו לאתר ביקורות שוברי קופות, תראו המון תוכניות וסרטים שהשחקנים בהם לא מפסיקים לתת עצות על הרזיה נכונה ותרגילים לבטן. בגלל רגישות הנושא והפופולאריות, חלק גדול של מאמני כושר הוציאו לאור קלטות המאפשרות להתאמן מהבית ולעקוב אחריהם בתרגילים.

 

למרבה הצער, אין כדור פלא שישאב את כל השומן מחלל הבטן, התוצאות כרוכות בעבודה קשה. במאמר זה אספנו עבורכם את הטיפים היעילים ביותר שיעזרו לכם להיפטר מעודפי השומן.

 

צעד ראשון:

תרגיל לירידה במשקל. פעילות אירובית מסייעת לשרוף שומנים, גם בבטן. זכרו, אין דבר כזה להוריד שומן רק מהבטן, אך זהו החלק שמרזה ראשון בגוף, ללא קשר למבנה הגוף שלכם.

פשוט התמקדו יותר בתרגילים שנועדו לשרוף קלוריות, מאשר בכפיפות בטן. אם הבטן מכוסה בשומן, לא משנה כמה תתאמנו, התוצאות לא יהיו נראות לעין, אירוביקה היא המפתח להצלחה.

 

צעד שני:

במחקר שנערך על ידי כתב העת הבינלאומי של ספורט ותזונה נכונה התגלה כי הדרך היעילה ביותר להילחם בשומן היא לשלב אימוני אירוביקה עם אימוני כוח. ניתן להתאמן עם משקולות נפרדות או באמצעות מכשירי כושר.

 

צעד שלישי:

הפחיתו את צריכת הקלוריות. עד שלא תגבילו את עצמכם, לא תוכלו להיפטר משומן. ישנם "טריקים" רבים בתחום התזונה שיכולים לעזור לכם להפחית את הצריכה, לדוגמה, נהלו יומן וכתבו את כל מה שאתם אוכלים במשך השבוע. אחרי שיהיו לכם תוצאות של שבוע, תדעו היכן להתחיל.

תמדדו את היקף המותניים בתחילת השינוי ותעשו מדידה נוספת לאחר חודש (אל תזלזלו בעצה זו, 90% מהאנשים שהצליחו להרזות באופן משמעותי ניהלו יומן מזון).

 

צעד רביעי:

תעודדו את עצמכם בעזרת הבנת הסיכונים הקשורים להשמנת יתר או השמנה כלל. הרי סילוק שומן מהבטן חשוב לא רק בגלל סיבות אסתטיות, אלה עקב בעיות בריאותיות רבות הקשורות לשומן בגוף. הבנה זו תסייעה למוטיבציה שלכם. שומן בגוף יכול לגרום למחלות לב, כלי דם, סוכרת ואפילו סרטן.

תהיו בריאים ושיהיה בהצלחה!

איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות