מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

הקרנת ניתוח מתיחת בטן דרך מצלמות וידאו

מטרתו של ניתוח מתיחת בטן היא להוציא את עודפי העור והשומן המיותרים בבטן האמצעית והתחתונה, להדק את השרירים הנמצאים באזור ולמתוח את הבטן עד קבלת בטן שטוחה ואסתטית.

הוא מתאים בעיקר לאנשים שעברו דיאטה רצינית, לאנשים מבוגרים הסובלים מהזדקנות העור ולנשים אחרי הריונות החולמות על בטן שטוחה, כמו בגיל 18. עם זאת, חשוב לזכור כי לא מדובר בדרך קלה וקצרה לרדת במשקל, מה שאומר שהניתוח מתיחת בטן לא מתאים לאנשים בעלי עודפי משקל גדולים. אבל מי שכן עומד בקריטריונים לניתוח יכול בסיומו ליהנות מתוצאות מרשימות במיוחד, שגם לא כרוכות בכאבים, לא בטיפולים ממושכים ולא בהוצאות כבדות.

 

מתיחת בטן – למי מתאים הניתוח

נתחיל מכך שניתוח מתיחת בטן אינו מתאים לאנשים בעלי משקל עודף רב, לאנשים הנמצאים בהליכי דיאטה, לנשים המתכננות ללדת עוד כמה ילדים וכמובן לילדים מתחת לגיל 18. לכל השאר, החפצים בגוף חטוב ובבטן מתוחה וחזקה – ניתוח מתיחת בטן היא הדבר המומלץ, אם לא לומר הדבר שיחזיר לנו חיים איכותיים עם המון חופש פעולה. כמו כן, ניתוח מתיחת בטן מומלץ מאוד לנשים אחרי הריונות הסובלות מעודפי עור באזור הבטן, שלא נעלמים בשום דרך קונבנציונאלית: דיאטה, מכון כושר ורצון טוב. גם לאנשים מבוגרים: נשים וגברים, כדאי מאד לשקול את האפשרות של מתיחת בטן, כיוון שכולנו מושפעים מכוחות הכבידה ההרסניים.

מתיחת בטן – מה חשוב לדעת לפני

יעוץ ובדיקה רפואית הכרחיים לפני שמחליטים על ניתוח הצרת היקפים, משום שמטופלים רבים מגיעים עם ציפיות גבוהות מידי שלא תמיד ניתנות להשגה במציאות והייעוץ יכול ליישר את הקו. הייעוץ חשוב בכדי שהרופא יבדוק היטב את ההיסטוריה הרפואית שלכם: מחלות הרקע, התרופות שאתם נוטלים, עישון והאם אתם רגישים להרדמה וכו'. הרי ידוע כי התפרים על גופם של מעשנים מתרפאים לאט יותר ועלולים לגרום לסיבוכים. אפשר, לפני שמחליטים לעבור ניתוח מתיחת בטן, להיכנס לאחד מאתרי האינטרנט בתחום ולצפות בסרטונים של ניתוחים דומים, המוקלטים בדרך כלל באמצעות מצלמות וידאו מחדר הניתוח.

 

מתיחת בטן – מה חשוב לדעת אחרי

ההחלמה לאחר ניתוח מתיחת בטן אורכת בין שבועיים לשלושה שבועות, אך קיים איסור על עבודה מאומצת והרמת משאות כבדים למשך שישה שבועות. בימים הראשונים רבים מהמטופלים חשים קושי בהליכה זקופה, הנובע בעיקר מהמתח של תפירת השרירים, אך אין לדאוג כי מדובר בקושי זמני בלבד. במקרה של כאבים עזים באזור הבטן, קשיי נשימה, תחושת נמק בדופן הבטן או דימום יש מייד לגשת לעזרה רפואית ואולי לקבל המלצה לשירותי אחות פרטית בבית. אומנם במקרה שאין לכם שום תופעת לוואי, אפשר בהחלט לשקול אפשרות לניתוחים נוספים, כמו למשל הגדלת חזה, מתיחת עור הפנים, הסרת משקפיים, עין עצלה וכו'.

איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות