מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

מתיחת בטן - זו אינה מתיחת אחד באפריל

מי מכם שמתעניינים במתיחת בטן ודאי תעדיפו למתוח אותה ללא ניתוח. הדרך הפשוטה והבטוחה למתיחתה – ודאי הזולה והבריאה ביותר היא באמצעות פעילות גופנית. עדיף תכנית מובנית, ממוקדת, שמותאמת אישית למבנה הגוף שלכם ולהרגלי החיים ( אשר מקצתם  תידרשו לשנות אם אתם רוצים בטן מתוחה ושטוחה יותר). פעילות אירובית משולבת בתרגילי כוח  כגון מתיחות ועליות בטן עשויה להוות חלופה מצוינת לניתוח שאיבת שומן ולייתר אותו. פעילות אירובית הנעשית תוך כדי האזנה למוזיקה (ניתן להוריד מאתרי הורדת שירים מיוטיוב) היא האלטרנטיבה המועדפת לבטן שטוחה.

 


מתיחה בגלי רדיו ובקרני לייזר:

 

 


דרך נוספת אפשרית למתיחת בטן היא באמצעות שימוש בקרני לייזר. ניתן לחזור על הטיפול פעמים אחדות עד להשגת התוצאה המבוקשת. שיטה זו מתאימה בעיקר למי שיש להם כמות קטנה-ביחס של עור ושומן עודפים. יצוין,  כי ניתן לשלב טיפול זה, שיאן בו תופעות לוואי כל שהן, עם טיפול משלים להמסת שומן יתר. חשוב  שטיפול זה, כמו גם טיפול בגלי רדיוRF, ייעשה במכון שמוכשר לבצע סוג זה של טיפול (בקשו לראות תעודות הסמכה ואישורים נדרשים). שוחחו עם בעלי המקצוע והתייעצו גם עם לקוחות שביצעו  טיפול זה כדי להיווכח במידת שביעות הרצון שלהם.

 

 


מתיחה בעיסוי:

 

 


גם לרפואה המשלימה יש מה להציע למי שרוצים למתוח את הבטן: עיסוי לימפטי, אשר מטרתו לפזר את הנוזלים  המצטברים במערכת הלימפטית באמצעות שחרורה. חשוב להדגיש כי  טיפול זה אינו מתאים לכ אחד והוא מחייב, תחילה, אבחון רפואי לקביעת היתכנות הצטברות נוזלים בבטן כסיבה לתפיחתה ולהיותה נפוחה.  את הטיפול ניתן לקבל

 

 


היזהרו משרלטנים:

 

 

רצונם של רבים, גברים ונשים, להיראות יפים וחטובים, צעירים מכפי גילם, מתוחי עור, עלול להפוך אתם טרף לציידים המציעים משחות וקרמים המתוארים כבעלי סגולות מרפא לא ייאמנו. קרמים, משחות וטיפולי פילינג לגוף אינם מסוגלים להפחית ממשקל הגוף – לכל היותר לשנות את מראה עור הבטן. לא זה בלבד ש"יעילותם" של רוב התכשירים מופרכת, אין לכם גם כל דרך לוודא האם מדובר בתכשירים שאושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות.
כך או כך, לפני כל טיפול שהוא בררו אפשרויות. אפשר לקבל מידע באמצעות פורום ו/ או צ'אט באינטרנט וכמובן גם בשיחה עם מומחים בתחום העור והקוסמטיקה, כמו כן ניתן לצפות בטיפולים בסרטים לצפייה ישירה באינטרנט. בהצלחה ובזהירות!

 

איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות