מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

מתיחת בטן- זו אינה מתיחה

מתיחת בטן היא מתיחת פנים לכל הגוף. מתיחת הבטן  משפרת לא רק את מצב הבטן אלא את התחושה הכללית. מדובר בניתוח שעלות עשויה להיאמד בעשרות אלפי שקלים. האם המחיר שווה? רק אתם יודעים. 

מאחר שמדובר בניתוח המחייב הרדמה כללית חשוב לקבל את כל המידע אודותיו. חלק מהמידע ניתן לקבל באמצעות פורום העוסק בניתוחי בטן גם באמצעות צ'אט עם מי שכבר עברו ניתוח זה. לפני שאתם מכניסים עצמכם אל חדר הניתוח חשבו היטב האם מיציתם את האפשרויות האחרות למתיחת בטן באמצעים בלתי חודרניים ובלתי פולשניים, באמצעות התעמלות, תרגילי בטן וויתור על ארוחות בוקר מפנקות.

 


השוו מחירים

 

כמו לפני קניית ציוד לאירועים, כן גם לפני כל ניתוח מומלץ לעשות סקר שוק לבחינת המיקום המיטבי לביצוע המתיחה ולבדיקת איכותם של  המומחים המועמדים לבצע את הניתוח. חשוב לוודא האם המנתח הפלאסטי מוכשר ומורשה לביצוע ניתוח המתיחה; כדאי לבדוק  האם מדובר בקליניקה רצינית, שיש בה מכשור מתאים וצוות שעשוי לסייע לכם אם וכאשר וככל שיידרש סיוע. אם אתם חברים באחת מקופות החולים – בררו היטב האם ניתן להסתייע בביטוחים המשלימים, קל וחומר כאשר הניתוח מתחייב מצורך בריאותי.


פורמים מקצועיים

 

פורומים באינטרנט הם מאגר מידע חשוב ומועיל. שם תוכלו לשוחח באמצעות צ'אט עם מומחים, לקבל חוות דעת ממנותחים שונים ולהעשיר את המידע שלכם באופן שיקל עליכם לשקול את כדאיות הניתוח ותועלתו.
גם אם מדובר ברצון לשפר את המראה, וגם אם השיקול לעריכת הניתוח הוא אסתטי אין להקל ראש במניע. חשוב להבהיר: אף שניתן לערוך הדמיה ממוחשבת של מראה הגוף לאחר הניתוח, איש אינו יכול לערוב לכם להצלחה מלאה של הניתוח ולקבלת המראה המיוחל באופן שיהלום לחלוטין את מראה הבטן שלכם כפי שחזיתם בה על הצג שבו הוצגה הדמייתה לאחר הניתוח.

 

מתיחת בטן (ניתן לבצע אותה גם בלייזר) אינה בבחינת ניתוח מציל חיים אבל הוא ודאי ניתוח העשוי לשפר את איכות החיים ולו רק בשל העובדה שהוא תורם לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי כתוצאה משיפור החזות. בשורה התחתונה: את ההחלטה על הניתוח המועמדים לעבור אותו מקבלים לאחר בחינת שיקולים לכאן  או לכאן. חשוב להתייעץ ולשמוע חוות דעת מקצועיות, לברר היטב האם יש סיכונים או תופעות לוואי.

איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות