מתיחת בטן | שאיבת שומן
מתיחת בטן
 

מתיחת בטן

מתיחת בטן כחלק מהכנה לאירוע חשוב

כאשר אנו מתכוננים לאירוע חשוב, בין אם מדובר על בר או בת מצווה של הילדים לדוגמא ויותר מכך אף חתונה. בעיקר לאימהות שבנינו יש מחשבות רבות כיצד להתכונן לאירוע. תחילה מפסיקים עם משלוחים של אוכל ומכריזים על דיאטה כמה חודשים לפני האירוע במטרה להיראות טוב ולפני שמדברים בכלל על מדידה של מגוון שמלות ערב לקראת האירוע.

יש כאלו שמחליטות שלא די בדיאטה אלא הן גם רוצות לעבור מתיחת בטן לקראת האירוע. ברוב המקרים ניתוח מתיחת בטן הינו פופולארי בקרב נשים לאחר לידה או לאחר שעברו ניתוח קיסרי. עם זאת, הניתוח מתאים גם לכאלו שהשילו במשקלם לא מעט וסובלים מעודפי עור ניכרים שנשארו בגופם, מה שבהחלט מבחינתם פוגע במראה שלהם.

 

נתחיל מכך, שאם ניתוח מתיחת בטן נראה לכם כתהליך מסוכן, אפשר להירגע, אם אתם בוחרים במנתח פלסטי אמין וטוב אתם בידיים טובות ואין לכם כלל מה לדאוג. אם הצלקת שלאחר הניתוח מטרידה אתכם וגורמת לכם לחשוב שאולי המראה שלכם ייפגע מכך, אז גם פה תרשו גם להרגיע אתכם, לרוב מדובר בצלקת קטנה שלא מבחינים בה.

 

אז איך לקבוע תור למתיחת בטן?

ובכן, תמיד כדאי לבקר בכמה קליניקות של רופאים ולקבוע פגישות עימם. תוכלו להתרשם מהיכולות שלהם ומההסמכה שלהם ולהחליט בכלל האם אתם רוצים שהם ינתחו אתכם. כמובן שתמיד ניתן לחפש עליהם מידע נוסף על מנת להיות בטוחים האם מדובר באמת באנשים שאתם רוצים שינתחו אתכם בניתוח מתיחת בטן.

 

בדרך כלל כדאי מאוד לקחת פרק זמן בטחון לפני האירוע שאם חלילה יהיו בעיות או ידרשו עוד טיפולים תוכלו לסיים את כולם לפני שמתחיל האירוע. עדיף לקבוע ניתוח מתיחת בטן לרוב חודש וחצי-חודשיים לפני האירוע. אפשר גם לעשות את זה זמן רב יותר בטרם מתקיים האירוע אולי בסופו של דבר הכל תלוי בלוח הזמנים שלכם ושל הרופא.

 

אילו הכנות יש לניתוח? 

ובכן, בטרם הניתוח ולאחר שתבחרו את הרופא המנתח שלכם לניתוח מתיחת בטן יש מספר שלבים בטרם הניתוח שצריך לקחת בחשבון. ראשית, אחרי הפגישה הראשונית עם הרופא תקבעו עמו פגישה יותר רצינית בה הוא ישאל אתכם לגבי ההיסטוריה הרפואית שלכם, תרופות שאתם נוטלים, בעיות רפואיות וכדומה.

 

חשוב במהלך השיחה הזאת להיות כמה שיותר גלויים עם הרופא המנתח, שכן למרות שניתוח מתיחת בטן אינו מסוכן, הרופא המנתח חייב לדעת מבחינתו את כל ההיסטוריה הרפואית שלכם על מנת שידע לראות האם יכולים להיות סיכונים או דברים נוספים שצריך לעשות לקראת הניתוח שלכם.

במקרים מסוימים ידרשו חלק מהרופאים שתעברו בדיקות נוספות ומקיפות יותר כדוגמת בדיקות דם, א.ק.ג,, צילומי חזה וכדומה. כל זאת על מנת לוודא כמובן שאתם כשירים ויכולים לבצע את הניתוח מבלי שטמונה בו איזה שהיא סכנה חלילה שיכולה למנוע מכם את הניתוח. בסופו של דבר חשוב לתת את מלוא האמון ברופא המנתח.


איך זה עובד

 

 

 

© כל הזכויות שמורות